Jak zadbać o spójny wygląd pracowników?
Poznań Patryk Kula - 30-01-2023

Jak zadbać o spójny wygląd pracowników?

Jednolity wygląd pracowników firmy ma ogromne znaczenie i jest częścią budowania spójnego wizerunku całego przedsiębiorstwa. Charakterystyczne kolory, podobne ubrania i identyfikatory z imieniem to nie tylko kwestia estetyki, ale także element, który ułatwia zapamiętanie całej firmy oraz komunikację z klientami i innymi osobami w otoczeniu biznesowym. Spójny wygląd kojarzy się nam z profesjonalizmem, skraca dystans i ułatwia zdobycie zaufania klientów do naszej oferty. Ma także jeszcze jedną bardzo ważną zaletę, świetnie działa na szybsze zadomowienie się pracowników w firmie i identyfikację z nią.

Ubrania, gadżety i akcesoria z logo dla każdego biznesu

W zależności od firmy decydujemy się na jednakową odzież lub konkretnie określony dress code. Logowane ubrania pracownicze sprawdzają się w wielu branżach jako podstawa budowania wizerunku i zapamiętywania nas przez klientów. W biurach nie ma on aż takiego znaczenia względem klienta, ale wszędzie tam, gdzie dochodzi do bezpośredniego kontaktu z klientem jednolity i charakterystyczny strój i identyfikatory imienne wpływają fantastycznie na ułatwienie nawiązania rozmowy, jej przebieg oraz zapamiętanie firmy przez klienta. Budowanie spójnego wizerunku jest szczególnie istotne, gdy wokół nas jest wiele firm, oferujących podobne usługi i produkty, może nam bowiem szalenie pomóc w wyróżnieniu się i skutecznej sprzedaży. Ubrania z logo i brandowane akcesoria biurowe to nie tylko element budowania wizerunku firmy, ale także doskonała reklama i działający efektywnie gadżet marketingowy.

Identyfikatory imienne, które unowocześnią Twój wizerunek i ułatwią kontakty z klientem

Ten mały element stroju pracowników może znacząco wpłynąć na przebieg i skuteczność naszych rozmów z klientem. Nawiązanie pierwszego kontaktu jest bardzo ważne, bez względu na to, czy chcemy przyjąć zamówienie przy stoliku w restauracji, obsłużyć klientkę drogerii kosmetycznej czy przedstawić ofertę samochodów w salonie motoryzacyjnym. Wszędzie tam, gdzie będziemy mieć kontakt z klientem, gościem czy pacjentem warto mieć identyfikator imienny, który ułatwi nawiązanie konwersacji i zapamiętanie osoby, która z nami rozmawia. Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że takie skrócenie dystansu i nawiązanie bliższego kontaktu z klientem aż tak dobrze wpływa na skuteczność sprzedaży i ogólne zadowolenie z rozmowy. Szeroka oferta gadżetów logowanych dla firm na Nana.com.pl ułatwi Ci znalezienie produktu pasującego do Twojego planu.

Jak zadbać o spójny wygląd pracowników?

Ułatw swoim pracownikom skuteczne nawiązywanie relacji z klientami

Przedstawienie się z imienia i nawiązanie życzliwej rozmowy z klientami to pierwszy krok do zbudowania więzi, która będzie owocna, a także ułatwienie zapamiętania nas przez klientów. Recenzje restauracji czy hoteli, wskazujące z imienia na konkretnych pracowników, którzy nas obsługiwali pokazują, jak ważne jest to dla budowania opłacalnych relacji biznesowych. Wszystkie identyfikatory imienne z Nana.com.pl wykonane są z wysokiej jakości materiałów, a ich różnorodność ułatwi Ci dopasowanie produktu do stroju i potrzeb Twojej firmy. W przypadku dużej rotacji pracowników, na przykład w sezonowych knajpach, sprawdzają się dobrze identyfikatory z okienkiem dającym możliwość wymiany karteczki. Możesz wybrać także wysokiej klasy modele aluminiowe z nadrukiem UV lub wytłaczane, gustowne i pasujące choćby do eleganckiego stroju pracownika recepcji hotelowej.