Dokąd polecimy w 2020 roku z lotniska w Poznaniu?
Poznań Patryk K. - 30-01-2020

Dokąd polecimy w 2020 roku z lotniska w Poznaniu?

Z Portu Lotniczego Poznań- Ławica polecimy do wielu ciekawych miast. Od 2020 roku na lotnisku w Poznaniu pojawiły się nowe kierunki bezpośrednich lotów. Dobrą wiadomością jest również to, że to jeszcze nie koniec zmian. W ciągu tego roku możemy liczyć na to, że uruchomione zostaną kolejne atrakcyjne kierunki wycieczek. Już teraz każdy z nas odnajdzie coś idealnego dla siebie, ponieważ z lotniska w Poznaniu możemy wyruszyć zarówno w piękne słoneczne obszary, jak i malownicze chłodniejsze regiony.

Dokąd polecimy z lotniska w Poznaniu?

Z 2020 roku z lotniska w Poznaniu polecimy między innymi do Portu Lotniczego Beauvais-Tillé, który znajduje się na północ od centrum Paryża, a także do takich portów jak: Kutaisi (Gruzja), Alicante (Hiszpania), Eindhoven (Holandia), Cork i Dublin (Irlandia), Tel Awiw (Izrael), Malta-Luqa (Malta), Frankfurt nad Menem i Monachium (Niemcy), Oslo Torp/Sandefjord (Norwegia), Sztokholm Skavsta (Szwecja), Paphos (Cypr), Kijów-Żuliany, Kijów-Boryspol, Odessa, Charków (Ukraina), Mediolan Bergamo, Rzym-Ciampino (Włochy), Londyn Luton, Londyn Stansted, Bristol, Edynburg, Liverpool, Birmingham, Doncaster/ Sheffield (Wielka Brytania), Budapeszt (Węgry).

Dokąd polecimy w 2020 roku z lotniska w Poznaniu?

Ponadto codziennie z lotniska w Poznaniu odbywają się loty do Warszawy. W tygodniu jest ich 6, a podczas weekendu od 2-3. Taki lot trwa zaledwie 45 minut, więc jest doskonałą alternatywą dla pociągu.

Planowane kierunki lotów.

Jeżeli jesteśmy w trakcie planowania wakacji to już dziś warto zapoznać się z nowymi kierunkami lotów, które Port Lotniczy Poznań Ławica ma uruchomić już w tym roku. Z planowanych lotów z pewnością ucieszą się miłośnicy Grecji, ponieważ na lotnisku będą dostępne, aż 3 nowe kierunki do tego kraju. Będą to następujące porty: Korfu, Ateny, Kavala International.

Dodatkowo w najbliższym czasie zostaną uruchomione loty do takich miejscowości jak: Billund (Dania), Kopenhaga (Norwegia), Barcelona Girona (Hiszpania), Oslo-Gardermoen (Norwegia), Podgorica (Czarnogóra), Lwów (Ukraina), Zadar (Chorwacja).