Ciesz się swoją kobiecością, dzięki kulkom gejszy
Zdrowie Joanna - 11-11-2020

Ciesz się swoją kobiecością, dzięki kulkom gejszy

Kulki gejszy to gadżet, który powinna mieć każda kobieta. Pozwalają one nie tylko na wzbogacenie naszego życia intymnego, ale także trenują mięśnie Kegla. Używanie ich sprawia, że poród jest łatwiejszy, a powrót do dawnej formy zostaje przyspieszony. PlumBum to polska marka stworzona przez świadome kobiety. Produkty dostępne na stronie sklepu PlumBum powstały z myślą o wszystkich kobietach, które chcą zadbać o swoje zdrowie i polepszyć jakość życia seksualnego. Czym tak naprawde są kulki gejszy i jak ćwiczyć z ich pomocą? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie w tekście poniżej. 

Kulki gejszy w cenie - czym właściwie jest ten gadżet?

Kulki gejszy, nazywane są również kulkami waginalnymi lub po prostu gadżetem erotycznym. Dwie kule, których średnica wynosi około 3,5 - 4 cm, połączone są ze sobą trwałym sznureczkiem. Wewnątrz nich znajdują się mniejsze kulki o większej masie, które obijają się o ścianę większych kulek i w ten sposób zaczynają drgać. Drgania te sprawiają, że mięśnie Kegla mimowolnie zaciskają się. W ten sposób są one ćwiczone, a ich kondycja poprawia się. Na rynku znaleźć można również kulki gejszy, które w środku nie mają dodatkowych kulek. Nie posiadają one właściwości terapeutycznych, a ich głównym zadaniem jest poprawa doznań seksualnych.  

Dlaczego warto stosować kulki gejszy?

Kulki gejszy to zapewne gadżet, który ostatnimi czasy jest w cenie. Coraz częściej w internecie spotykamy się z pochlebnymi opiniami na temat korzyści płynących z używania akcesoriów intymnych. Mięśnie dna macicy tracą swą moc wraz z upływem wieku, dlatego używanie kulek gejszy z pewnością przyczyni się do poprawy ich kondycji. Te cieszące się popularnością gadżety erotyczne nie tylko odpowiedzialne są za podtrzymywanie macicy oraz kontrolę pęcherza, ale także wpływają pozytywnie na doznania seksualne. Ważne, by pamiętać o zasadach higieny w momencie ich używania. Kulki gejszy najlepiej umyć ciepłą wodą z delikatnym detergentem lub płynem do higieny intymnej, zarówno przed i po ich użyciu. Jeśli zmagasz się z problemem nietrzymania moczu, ginekolodzy i urolodzy zalecają także stosowanie kulek gejszy.

Ciesz się swoją kobiecością, dzięki kulkom gejszy

Na co zwrócić uwagę wybierając kulki gejszy?

Przy wyborze kulek gejszy, warto wziąć pod uwagę kilka parametrów. Istotne jest, by kulki były dopasowane do Twojej budowy, ale przede wszystkim najważniejsze jest Twoje zdrowie, dlatego sięgając po tego typu akcesoria intymne skup się na podstawowych rzeczach opisanych poniżej. 

  • materiał - to, co zostaje aplikowane wewnątrz naszego ciała musi być bezpieczne. Najlepsze okażą się kulki gejszy wykonane z silikonu, gdyż jest to materiał hipoalergiczny, a dodatkowo - można go w łatwy sposób oczyścić. Duże znaczenie ma sam sznurek, który powinien być wykonany z materiału wodoodpornego. 
  • waga - osoby początkujące powinny zaopatrzyć się w lżejsze i pojedyncze kulki. Kiedy Twoje mięśnie staną się silniejsze, możesz przerzucić się na kulki podwójne o większej wadze. 
  • wielkość - osobom początkującym zaleca się stosowanie kulek gejszy o większych rozmiarach, ponieważ łatwiej je utrzymać mięśniom, które nie są jeszcze wystarczająco wyćwiczone. 
  • drgania - drgania powodują, że mięśnie dna macicy zaciskają się, a następnie rozluźniają, w ten sposób są ćwiczone. Cały proces drgania ma miejsce w momencie, gdy się poruszamy. 

Jak aplikować kulki?

Kulki gejszy cieszą się popularnością wśród kobiet będących po porodzie. Ten gadżet jest w cenie! Na pewno wiele z nas, rozpoczynających swą przygodę z kulkami gejszy, zastanawia się jak je prawidłowo aplikować. Bez zbędnego stresu - aplikacja kulek jest bardzo prosta i można porównać ją do zakładania tamponu. Przystępując do aplikacji, można być w pozycji stojącej z jedną nogą uniesioną wyżej lub w pozycji leżącej. Ważne, by nasze ciało było rozluźnione. Aplikacja będzie łatwiejsza dzięki użyciu lubrykantu na bazie wody.  Kulki gejszy umieszczamy tak, by ich dolna krawędź znajdowałą się na głębokości co najmniej 2 cm od wejścia do pochwy. 

Zdrowie intymne kobiet przekłada się na zdrowie psychiczne. Kiedy czujemy, że nasze ciało jest w formie, możemy się nim swobodnie cieszyć i tym samym dawać radość najbliższym. Każda z nas chce czuć się kobieco i swobodnie. Czujesz, że po ciąży Twoje mięśnie dna macicy nie cieszą się najlepszą kondycją? Męczy Cię brak komfortu spowodowany nietrzymaniem moczu? A może szukasz satysfakcjonujących doznań seksualnych? W sklepie PlumBlum znajdziesz rozwiązanie swoich problemów. Już od dziś zacznij cieszyć się swoją kobiecością i seksualnością! Na stronie internetowej sklepu PlumBlum znajdziesz produkty, dzięki którym zadbasz o swoje zdrowie intymne. Kulki gejszy dostępne w PlumBlum wykonane są z silikonu najwyższej jakości, który otuli Twoje ciało i nie wywoła alergii. Dzięki subtelnej estetyce kulki gejszy mogą śmiało znaleźć się w Twojej torebce. Zdrowie jest najważniejsze, dlatego warto zainwestować w tego typu gadżet. Kupując zestaw kulki gejszy w cenie 189 zł z pewnością nie przepłacisz, a możesz dzięki temu cieszyć się urozmaiconym życiem seksualnym.