Wynajem aut dla firm – to proste, zrób to z Traficarem!
Poznań Anna Jarmuż - 23-04-2020

Wynajem aut dla firm – to proste, zrób to z Traficarem!

Zwykle firmy kojarzą się z własnymi samochodami służbowymi. Współcześnie oprócz inwestowania w samochody firmowe występuje możliwość zdecydowania się na wynajem aut dla firm. Dzięki takiemu rozwiązaniu firmy nie muszą się zajmować zakupem, ubezpieczeniem, serwisowaniem czy kontrolą eksploatacji. Te działania zostają po stronie Traficara, co okazuje się dużym udogodnieniem dla wielu firm. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą i masz już dość zajmowania się sprawami samochodów służbowych bądź ciągłym zamawianiem taksówek poznaj jakie zatem są szczegóły oferty proponowanej przez traficar.pl.

Traficar – czym właściwie jest?

Krótko mówiąc polega na korzystaniu z samochodu bez jego posiadania. Traficar oferuje wynajem aut dla firm. Wystarczy pobrać aplikację Traficara i wypełnić krótki formularz. Do rekrutacji niezbędne będą takie dokumenty jak prawo jazdy, karta płatnicza i dowód osobisty. Początkowa rejestracja może zająć maksymalnie 60 minut.

W aplikacji na mapie są udostępnione wszystkie dostępne modele samochodów, które można wypożyczyć. Następnie dokonuje się wyboru konkretnego samochodu i w ciągu 15 minut należy do niego dotrzeć. Do otwarcia drzwi samochodu potrzebny będzie skan kodu QR. Po otwarciu drzwi kierowca ma od 2 do 5 minut (jest to uwarunkowane porą roku) na przygotowanie się do jazdy. Kluczyki do samochodu lub karta znajdują się w przednim schowku. Po zakończeniu korzystania z samochodu wystarczy schować kluczyki bądź kartę do schowka i opuścić pojazd. W aplikacji należy tylko kliknąć w „Zakończ wynajem”, by dokończyć całą procedurę.

Wynajem aut dla firm – to proste, zrób to z Traficarem!

Traficar dla firm – dlaczego warto się na niego zdecydować?

Firmy, które zmęczone są formalnościami, wynikającymi z posiadania własnych samochodów służbowych, bądź ciągłymi fakturami za taksówki powinny zapoznać się ofertą Traficara dla firm. Portal ten udostępnia samochody na wyłączność, panel flotowy z monitoringiem, dowolną liczbę kont dla pracowników, przejrzystą i przystępną aplikację mobilną, zbiorczą fakturę z bilingiem, samochody osobowe i dostawcze, parkomaty w cenie w zależności od wybranego wariantu oraz ubezpieczone samochody.

Decydując się na fleetsharing, firmy mają możliwość zaoszczędzenia na przejazdach służbowych oraz następuje uwolnienie parkingów. Firmy, decydujące się na to rozwiązanie mają dostęp do panelu zarządzania flotą 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.

III warianty dla firm

Traficar umożliwia trzy warianty biznesowe w zależności od potrzeb danej firmy. Jedną z nich jest Cardsharing dla firmy, który umożliwia pracownikom korzystanie z całej floty Traficara. Drugim rozwiązaniem jest Fleetsharing dla firm na flocie Traficara, który polega na tym, że osoby zatrudnione w firmie mogą korzystać z wydzielonej dla niej floty Traficara. Ostatnim wariantem jest Fleetsharing dla firm we własnej flocie. Opcja ta umożliwia pracownikom firmy korzystanie z aplikacji Traficara, korzystając z samochodów służbowych własnej firmy.

Szukasz oszczędności? Sprawdź wynajem aut dla firm z Traficar.pl.