Gdzie można wykonać test na COVID-19 w Poznaniu?
Poznań Patryk Koś - 20-10-2020

Gdzie można wykonać test na COVID-19 w Poznaniu?

Epidemia koronawirusa opanowała całą Polskę, w tym także i miasto, będące stolicą Wielkopolski. Mowa tutaj o Poznaniu. W punktach poboru wymazów tworzą się ogromne kolejki, a osoby, które nie mogą czekać zbyt długo na wynik mogą skorzystać z prywatnej formy testowania, która mimo, iż jest płatna to w dużo krótszym czasie określi, czy jest się chorym na koronawirusa czy też nie. Gdzie zatem się udać, by sprawnie został nam pobrany wymaz na COVID-19 w Poznaniu?

Badanie dzięki Zdrowegeny.pl

Zdrowegeny.pl umożliwiają szybkie pobranie wymazu na obecność koronawirusa w naszym organizmie. Posiadają punkty pobrań, które zostały opracowane przy uwzględnieniu panujących zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego. Umożliwiają wykonania badania molekularnego w punkcie „Drive&Go-Thru”. Po wynik nie musimy wychodzić z domu, otrzymamy go drogą elektroniczną. Zdrowegeny.pl po otrzymaniu pozytywnego wyniku na koronawirusa automatycznie zgłaszają dane do Sanepidu.

Gdzie można wykonać test na COVID-19 w Poznaniu?

Gdzie można zrobić testy molekularne w Poznaniu?

W Poznaniu test molekularny na koronawirusa zakupiony przez Zdrowegeny.pl można zrobić w punkcie „Drive&Go-Thru”, który znajduje się przy ulicy Serbskiej 7, na parkingu przy Tesco. Punkt ten działa od poniedziałku do piątku w godzinach od 8-15, a w soboty od 8-11.

Gdzie wykonywane są badania kasetkowe i serologiczne?

Badania kasetkowe i serologiczne na koronawirusa kupione na Zdrowegeny.pl można wykonać w Poznaniu na ulicy Bogusławskiego 4, Na Murawie 12b/3, Strzeszyńskiej 63, Alei Solidarności 36, Osiedlu Marysieńki 25, Piątkowskiej 94, Katowickiej 11/U6, Naramowickiej 203k/2, Osiedlu Orła Białego 43, Placu Kolegiackim 12a, B. Krysiewicza 7/8, Mickiewicza 5/4, Lemierzyckiej 1, Dąbrowskiego 77a, Opolskiej 58, Promienistej 89 oraz Osiedlu Rzeczypospolitej 6. Punkty otwarte są od poniedziałku do piątku, a niektóre nawet i w soboty. Działają w różnych godzinach. Zwykle od 6/7/7.30 rano. Najdłużej otwarty jest w Poznaniu lokal przy ulicy Mickiewicza, jest on czynny aż do godziny 18.00 popołudniu.